Bioenerji


bionerji

Bioenerji - Evrensel Yaşam Enerjisi

Bioenerji sayesinde vücudunuzda yer alan hücreler daha düzenli bir şekilde çalışmaya devam ederken aynı zamanda daha da dirençli bir hale gelmeye başlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi olan bioenerji, insan bedeninin hastalanmasını engeller ve hastalandığı ender durumlarda ise bu hastalıktan daha kolay kurtulabilmesini sağlar.

Bölgesel zafiyetleri ortadan kaldıran bioenerji aynı zamanda kronik ağrıları, alerjileri, kabızlık ve benzeri hastalıkların da düzelmesini sağlar. Vücudun enerjisinin yükselmesi diyabet, ritim bozukluğu, tiroid bezi hastalıkları gibi hastalıkların da meydana gelmesini önler.

Bioenerji Seansları Nasıl Uygulanır?

Hastalar ilk olarak bioenerji yataklarına yatırılırlar ve gözleri yatış pozisyonundayken tamamen kapalı hale getirilir. Hastalara ek bir ilaç, alet veya ışın uygulanmaz. İnsan bedeninin 10 ile 15 cm kadar uzaklığından el değmeden uygulanan bioenerji teknikleri hastanın vücuduna manyetik, elektrik ve ısı enerjilerinin aktarılmasını sağlar.

Bioenerji seansları ortalama olarak 20 ile 25 dakika sürebilmektedir. Bioenerji uygulamalarının herhangi bir yan etkisi yoktur. Vücut sağlıklı bir şekilde sistemini yeniden çalışır vaziyete getirebilmektedir.