Scio Terapi


scio terapi

SCIO Terapi Nedir?

Prof Dr. William Bill Nelson’ın uzun çalışmaları sonrasında geliştirmekte olduğu Scio sistemi, danışan kişinin bilinçaltında yer alan bioenerjik bilgilerinin ölçülmesini sağlayabilen, zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal seviyelerin bir bilgisayar yazılımı ile eksiksiz ve kusursuz bir biçimde yapıldığı sistemdir.

Scio Biofeedback, stresin azalması, rife frekansları, homoepati, elektro akupunktur teknikleri ve kuantum fiziğinin bir arada kullanıldığı bir stres azaltma cihazı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Scio (Quantum Biofeedback) Scio Cihazı Nedir? Nasıl Çalışır?

Scio, temelde insanların fiziksel ve ruhsal sorunları ile enerji dengesizliklerini tespit edebilmek için geliştirilmekte olan bir teknolojik cihazdır. Scio sayesinde insan vücudundaki enerji frekansları kolay bir şekilde taranabilmektedir. Çeşitli virüsler, organların zayıflıkları, alerjileri, anomalileri ve travmalar gibi pek çok farklı tanı bu cihaz sayesinde tespit edilebilmektedir.

Kuantumun fiziğini prensip alarak çalışmakta olan Scio cihazı, vücuttaki fonksiyon bozuklukları ve hasar durumlarını ortaya çıkartarak bildirebilmektedir. Scio etkileri, baş ağrıları gibi temel şikayetler ile birlikte karmaşık hale gelmiş olan psikolojik sıkıntılara, bilinçaltı kirliliğine yol açan olaylara farkındalık sağlar.

50 ayrı tedavi edici özelliğe sahip olan enerjiyi kullanabilen Scio cihazı, enerji akışının kontrol altında tutulması, dengelenmesi, duyguların kontrol altında tutulması, iyileşme durumunun hızlandırılması ve alerji sorunlarının düzenlenmesi gibi konularda işlevsel özelliklere sahiptir.