================================================== -->

Sık Sorulan Sorular


SCIO Cihazı Nedir, Nasıl Çalışır?

SCIO cihazı insanlardaki fiziksel ve ruhsal sorunlar ile birlikte aynı zamanda enerji dengesizliklerini de tespit edebilecek işlevsel özelliklere sahip olan bir cihazdır. Vücuttaki enerji frekanslarını tarayan SCIO cihazı kuantum fiziği prensibiyle çalışmaktadır. Vücuttaki fonksiyonel bozukluklar ile ilgili bilgi alabilmek için SCIO cihazları günümüzde kullanılmaktadır.

SCIO (QUANTUM BIOFEEDBACK) FDA Onaylı SCIO Cihazı Nedir , Nasıl Çalışır?

SCIO, insanlarda meydana gelebilecek olası enerji dengesizliği ve ruhsal problemleri tespit edebilecek olan bir cihazdır. SCIO vücuttaki vitamin düzeylerini, mineralleri, şekerleri, toksinleri ve hormon düzeylerini de tarayarak dengelerini ölçer. Veriler ışığında bulunan bilgiler frekanslar aracılığı ile normal düzeylere getirilir.

Bioenerji Seansları Nasıl Uygulanır?

Bioenerji uygulamasının yapılabilmesi için ilk olarak kişi yatağa yatırılır. Daha sonra gözleri kapatılır ve uygulama başlatılır. Uygulama esnasında herhangi bir şekilde ilaç, alet veya ışın kullanılmamaktadır. Tamamen el ile yapılan bu uygulamada vücuda temas edilmez. Seanslar 20 ile 25 dakika kadar sürmektedir.

Doğum Haritası Nedir?

Doğum haritası, kişinin doğduğu andan itibaren şekillenmektedir. Kişinin dünyaya geldiği ilk andan sonra gezegenlerin gökyüzündeki yerleşimi doğum haritasını belirler. Haritanın sahibi olan kişinin kişisel özellikleri, motivasyon öğeleri ile karşılaştırılabilir. Astroloji dalı olan doğum haritası sayesinde kişinin gizli yetenekleri de keşfedilebilir.

Doğum Haritası Neden Gereklidir?

Doğum haritası sayesinde insanların aile hayatları, özel ilişkileri, sağlık ve kariyeri gibi konularda gizli ve açık bir derece olan olumsuz durumlar önceden tespit edilebilmektedir. Hangi konularda insanların başarılı olabileceği de doğum haritası sayesinde tespit edilebilmektedir.

Algı Değişimi Nedir?

Gayet esnek ve rahat bir sohbetin akışında, geçmişte yaşanan kaygılar ve travmaları hatırlayıp kişinin tavırlarını değiştirebilecek olan algılar yerine doğru olan algıların gelmesini sağlayan ve kişilerin iradesi ve isteği ile hareket etmesini sağlayan bir yöntemdir.

Profesyonel Koç Kimdir

Profesyonel koçlar ortalama olarak en az 128 saatlik bir ICF akredite eğitim programını tamamlamış olup minimum 100 saat boyunca profesyonel pratik deneyimler elde etmiş olmalıdır.